Vyluftujte skříně. Nebo naopak, něco si do nich kupte

28.11.2016 10:56Není charita jako charita. Do téhle jsem se zapojila s řadou dalších blogerek. Vyluftovaly jsme skříně, šatny, knihovny, dětské pokojíčky, abychom našly pár pěkných kousků a ty vám nabídly. To je projekt Luftování (už sedmý ročník)!

Protože jsem se před rokem stěhovala a tehdy vyházela spoustu krámů, tentokrát jsem musela opravdu hledat, co by mohlo jít z našeho bytu. Pár kousků ale samozřejmě mám! Ty pak putovaly do kavárny FAMAGUSTA, kde se můžete o prvním prosincovém víkendu zastavit (stejně tak v Lelí´s CUPCAKES poblíž, kde si dáte nejlepší sladkosti ve vašem životě) a nakoupit naopak něco do vašeho bytu.

A proč hned na úvod zmínka o charitě? Protože výtěžek z akce poputuje do Dětského krizového centra.

Hrozně ráda bych se tam s vámi potkala, ale chystáme se na hory (sledujte náš Instagram), a tak alespoň posílám malou ochutnávku toho, co si od nás můžete koupit.

Třeba vlněný svetřík z Marks and Spencer (pět kilo navíc mám, takže chápete...), novou kosmetiku, pořádně teplý spací pytel (dětský), nerozbalená vánoční světýlka (není lepší čas!),novou knížku pro miminka nebo motorický labyrint. A už se těším, až v Praze potkám sympatickou brunetku s náušnicemi ve tvaru sobíků nebo vysokou blondýnu s korálky! Tak pěkné (vánoční) Luftování přejeme. Míša a Mimie