Víkend snů v Beskydech. Termální kádě, cold cream a čerstvý prašan

24.01.2016 14:26

Představte si sen všech žen, nejen matek na mateřské. Pohádka by začínala asi nějak takto: kádě pod širým nebem plné horké termální vody, vy uvnitř. Mínus patnáct, bublinky sektu lehce šimrající na patře, čerstvě nasněžených 20 centimetrů sněhu, které se občas odloupnou že špičky jedle a navanou přímo na vás, ale jen tak lehce, že máte pocit, že pár vloček na vlasech vypadá hrozně smyslně.

Trošku vás pálí uši, jak se do nich opírá sluníčko, a obloha má takové odstíny modré, že ani v osmdesátkách nikdo tak odvážné oční stíny nenosil.

A pořád se malinko pousmíváte, ale jen proto, že vám zasněžily žabky, nemůžete ani vylézt z kádě, protože těch koblížků a párků k snídani bylo nad limit nejen doktorky Kateřiny, ale i havíře z Havířova, nebo prostě proto, že ten sníh je na dnešní lyžovačku úplně alpsky sexy. A navíc vám přišla fotka vaší bobující holčičky, o kterou je doma skvěle postaráno.

A taky proto, že zjistíte, že všechny kosmetické redaktorky jsou nejbáječnější baby a slovenské holky dělají nejlepší selfie, které já furt neumím. A že je hrozně příjemné povídat si v sauně s dermatoložkou o zážitcích z Indie a na vleku zase řešit botox, což přísedícího lyžaře dost rozhodilo.


Vyslechnete si příběh manikérky a pedikérky, která vás lakuje ještě v deset večer, vychutnáte si bratislavské rohlíčky s ořechy a mákem, usnete ve dvě odpoledne po lyžovačce... A vzbudíte se jen kvůli večeři, kterou nachystal někdo jiný.

Dřív než na blogu - fotky ze života sledujte na mém instagramu.

Horká kyselica po návratu z procházky, sníh křupající jako popcorn, masážní vanilkový olej, sauna (bez fascinujícího přídavného jména, protože sauna je vždycky sauna)... to už jsou jen "takové detaily".

Dobře, nebyla to pohádka, ale realita. Mé tři dny. Bez dítěte. V Beskydech. V hotelu Ondrášův Dvůr, který vážně doporučuji všem rodinám i párům. V létě tam musíme vyrazit, protože ten bazén, rybníček a dětské hřiště budou pro mou holčičku rájem na zemi. A moc dobře tam vaří, chválily jsme si. My (ženy) z časopisů jsme tady byly pracovně se značkou Mixa, která dělá báječné krémy na citlivou pokožku a fantasticky příjemný, lehce voňavý a přitom nedráždivý šampon pro miminka. Musí ho vyzkoušet nejen Mimie, ale i já sama, protože prý na dospělácké vlasy je taky fantastický. Celou novou řadu Cold krémů nám L´Oréal představil a my krémy hned zkoušely na ruce i na obličej.

Mimochodem, věděli jste, že cold cream neznamená, že je na zimu, ale ochladí citlivou pleť? Vytvoří na ni vlastně tenounkou vrstvičku, která má jemně zchlazující efekt, což je pro citlivou a suchou pleť lahoda.

Já to netušila. Stejně jako to, že nejlepší ochlazení po sauně je ve sněhu. Teď už si s chladem setkávám, jen když ohřívám ruce svojí holčičce, kterou jsem tři dny viděla jen na fotkách. Takže zpátky domů.

A to je konec beskydské pohádky, která byla vlastně realitou.