Favorité na únor. Na vlastní kůži i žaludek

01.02.2016 13:27

Vyzkoušely jsme pět nových produktů, které si našly cestu k nám domů. Jaké budeme zvát pravidelně?

Čistící tělová bahenní maska se sopečnými minerály a pramenitou vodou, Avon - moje zkušenosti
Fantastická! Masku jsem nejprve zkusila použít na ruku kvůli fotce, říkala jsem si, že ji hned umyju a vyzkouším na jiné části těla, ale nakonec jsem ji rozetřela. Celý den jsem měla pocit, že moje ruka váží asi o padesát kilo méně. A stejný pocit se projevil na jakékoliv partii těla, kam jsem masku použila. Skvělá je třeba na stehna. Budete mít pocit, že vám je právě namasírovala zkušená masérka a pěkně v nich rozproudila lymfu. Maska chladí - a to hodně.

Recenze tělová bahenní maska Avon

Pěti až desetiminutové působení doporučené Avonem nestačilo k tomu, aby maska plně zaschnula, takže mě nečekalo žádné radikální oškrabávání a drhnutí. Maska se dobře umyla dlaní a teplou vodou. A tělo mi vonělo tak, jako bych se vykoupala v parfému. Rozhodně ne bahnem, i když jeho jemný náznak v té nejlepší podobě tam byl.

Recenze tělová bahenní maska Avon

Ovocné tyčinky se sušeným ovocem a ovocným protlakem, Marks and Spencer - moje zkušenosti
Moje holčička si oblíbila sušené ovoce, miluje třeba rozinky, a tak jsem hledala jinou formu, v jaké je možné ji ho nabídnout. U Marks and Spencer mě zaujaly tyčinky. Překvapilo mě, jak jsou malé, každá váží jen 13 g. V balení jich je deset a hodí se pro děti od roku věku. Jahoda spolu s jablkem, hruška s malinou, mango s ananasem. Chutě jsou plné, výrazné, takže si na ně Mimie musela  nejdříve zvyknout. První dokonce odmítla úplně, ale pak si na ně zvykla. Myslím, že nejvíc ji chutnají mangové. Škoda, že se do tyčinek zamíchaly i siřičitany nebo modifikovaný tapiokový škrob. Bez nich by to byla ideální svačinka.

Recenze dětských tyčinek z Marks and Spencer
Ryor, rozjasňující make-up 8v1 - moje zkušenosti
První pokus o dekorativní kosmetiku české firmy Ryor dopadl nanejvýš dobře. Tenhle make-up je lehký a dobře se roztírá. Nanáším ho na krém a používám na běžné denní nošení. Na večer už mi jeho krytí nestačí. Nepotřebujete použít už žádný pudr, tváře se rozhodně nelesknou. Zároveň ale krásně rozjasňuje. Jediné mínus, které jsem vypozorovala, je jeho menší výdrž. Po obědě to chce vrstvičku obnovit. Večer, když se jdu odličovat, se na odličovacím tamponku objeví po make-upu minimální stopy. Určitě ho vyzkouším v kombinací s podkladovou bází Ryor, jak taky tahle úspěšná česká firma doporučuje. Myslím, že každé mamince bude vyhovovat snadná a rychlá aplikovatelnost.

Recenze make-up Ryor
Káva Nespresso - moje zkušenosti
Která maminka by si ráda nedopřála povzbuzující šálek kávy. Nespresso si mě svými limitkami hýčká natolik, že pak ani nemám chuť pít kávu z jejich běžné nabídky. Vyzkoušela jsem už mraky přístrojů a kapslí, ale espresso je dobré jedině z Nespressa. Aktuální limitka dvou káv má střední intenzitu 6 a 7, která mi přesně vyhovuje. Pro jistotu jsem si koupila v butiku v Pařížské čtyři balení. Po vánoční voňavé je Umutima z Rwandy a Tanim z Mexica zaměřená spíše na chuť. Rwandská je šťavnatější, ovocnější, zatímco mexická má spíše oříškový nádech. Trošku mi připomněla vůni oříškové bábovky, která se začíná malinko zespodu připalovat. A s kávou se mi podařilo sladit i nehty (lak je od Collistar).

Recenze káva Nespresso
Mimochodem, vyzkoušela jsem i nové latté z kokosového mléka ve Starbucks, ale tomu na můj vkus chybí plnější chuť kávy. Vyhovuje však kamarádce, která má vlastně ráda mléko ochucené kávou.

Babylove Bio Müsli s banány a jahodami - moje zkušenosti
Moje holčička přezdívaná na blogu Mimie odmítá v poslední době jíst bílé jogurty, zatímco dřív je milovala. Přemýšlela jsem, čím jí je ochutit, a našla dětské bio müsli značky Babylove z DM, vhodné pro děti od jednoho roku. Vločky jsou jemňoučké a malé, ale nejsou rozemleté na prach, čehož jsem se trochu bála. Prach tam však je - a to moučný. Z celozrnné a kukuřičné mouky. Balení obsahuje i miniaturní kousky sušeného ovoce, nejviditelnější jsou maliny díky své barvě. Jsou to však symbolické stopy. Bohužel Mimie zatím odmítá toto müsli jíst, takže si ho zatím dávám já. Je to vlastně ovocno-obilný příkrm, který se přidává k mléku. Pak se z něj stane prakticky kaše. Chutná dobře, jemně sladce, ačkoliv cukr neobsahuje. Navíc je bio - a vyrobeno v Rakousku.
Recenze dětské müsli Babylove z DM