Udělejte radost maminkám JINAK. A sama sobě

06.05.2016 18:04

Dárky ke Dni matek? Letos buďte originálně jiná, vyplatí se vám to. Třeba když budete chtít pohlídat dítě, až půjdete s mužem do kina. Ideálně na film Svátek matek. Začnou ho hrát za pár dní.

1. Jeďte s ní na výlet!
Řekněte jí, že chcete vidět místo, kde byla poprvé na čundu, na chmelové brigádě nebo s klukem pod stanem. A vařte s ní podle Outdoorové kuchařky!

2. Zapište jí všechno důležité
Od prvního zoubku jejího vnuka až po připomínku, že má přece jít k zubaři. To vše do krásného sešitu.

3. Zkrášlete ji
Zarezervujte jí termín líčení na www.rezervace.douglas.cz (je to zadarmo) a nechte ji, ať jí ukážou, že kosmetiku už dávno nejsou jen modré stíny a rudá rtěnka (byť jsou teď trendy, ale vy víte, o čem mluvím).

4. Ukažte jí, že si má dělat radost
... a že je pořád kočka! Zrcátko, které schová do kabelky, jí to každý den připomene.

5. Nechte ji, ať si hubne
Ať si o její dietě nebo jejím vyznění (ananasová, vajíčková podle Štefana Margity nebo jablečnooctová) myslíte cokoliv, na příští návštěvě vynechte všechny připomínky. A pomozte jí raději nenápadně nastartovat dobré návyky. Třeba Májovým mixem, hotovou zdravou směsí od Mixit.

6. Kupte jí šperk
Jestli vždycky tak trochu nadává, že jí váš otec nikdy nenadělí přesně ten šperk, který chce, překvapte ji a udělejte to vy. Kdy jindy? Komu jinému? 

7. Nebo ji prostě jen dejte kytku
Takovou, která by chtěla ona, ne vy. A neremcejte, že karafiáty snad už ani nikde neprodávají.

Chcete dát dárek sama sobě? Máte hned 61 šancí v následujících 25 dnech. Stačí hlasovat pro svou oblíbenou blogerku v soutěži MAMAblog roku 2016. Každý den můžete vyhrát krásné ceny. A protože já jsem ta, kdo akci pořádá, soutěže se dobrovolně nezúčastňuji. Ale vy si určitě najdete ještě jinou oblíbenou MAMAblogerku, viďte?