Srpnové "MUST HAVE"

02.08.2015 15:36

Ukažte, že vám v žilách proudí krev! Žhavou Španělku v sobě probudíte snadněji, než si myslíte. Jižanský temperament si přičarujete třemi kousky v černé a červené barvě. Vášnivá kombinace nabudí vašeho drahého rychleji než sklenička červeného z katalánských vinic!

Inspirujte se u Dolce and Gabbana, které si neodolatelné toreadory vypůjčilo do své módní reklamní show.

Já nevím, jak vy, ale já mám chuť vyrazit nakupovat a pořídit si třeba tohle:

Rudý top je od Maison Margiela za 290 eur. Šortky, které ukážou vaše dokonale opálené nohy, jsou z dílny Moschino za 265 eur. Božské boty Paul Andrew stojí 645 eur a jsou ideální pro ty, kdo si troufnou na flamenco v podpatcích.

Váháte nad masivními podpatky? Tady jsou další moji favorité, kteří se ve výšce i masivnosti trochu mírní:

Všechny kousky jsou z nabídky www.net-a-porter.com.

Pro chladné večery tu mám tři dlouhorukávové varianty. Košile od Only je k dostání na Zoot za 729 Kč. Vínový top s nenápadným, ale zajímavým krajkovým zakončením rukávu jsem zahlédla u F and F za 599 Kč. Nejdražší kousek - 785 eur - od Balmain unosíte i na podzim, kdy vám rozzáří pošmourné dny. Opět je na www.net-a-porter.com.

Připravte pár tapas a božský večer máte zaručený, i když vám už třeba počasí nebude přát.

PS: Dva moje oblíbené pražské podniky na malé chuťovky- Tapas Room v ulici V Jámě má nejlepší smažené kalamáry s česnekovou majonézou. V La Bodega Flamenca na Letné si objednávám hlavně skvělé teplé sušené švestky se slaninou. Hodně se mluví o smíchovském tapas baru Miró, ale osobně jsem nezkoušela. Vy ano? Napište mi!