Spreje, které mě baví. Vsadím se, že je neznáte

27.01.2016 19:47

Nepředstavujte si deodorant pod podpažní jamky nebo sprej na hubení mravenců. Tyhle spreje mají naprosto jiné využití a budou dobře sloužit i u vás doma. Stejně jako sloužily u nás doma, kde jsem je podrobila dlouhému zkoumání.

Směs proti stresu Hanna Maria - moje zkušenosti a tipy
Někdy si říkám: Zítra, zítra už to ložní prádlo vážně vyměním. Jenže znáte to... Zase byla spousta důležitějších věcí. Aby se mi dobře spalo - jako v čerstvě povlečených peřinách, používám Směs proti stresu od Hanna Maria. Je to přírodní éterický olej v rozprašovači, který jednoduše nastříkám na polštář. Krásně pročistí dýchací cesty a uvolní organismus. To, jestli navodí rychle spánek, nevím, protože usínám dobře skoro vždycky. Ale pokud vás tíží starosti a povinnosti, určitě vyzkoušejte, věřím, že na usínání bude dobře fungovat. Uvnitř lahvičky jsou ukryté všechny moje oblíbené vůně - levandule, citrón, rozmarýn, pomeranč. Sprej můžete použít i v prostoru nebo třeba v autě. To když už v koloně tečou nervy... a vy jste pořád dvacet minut jízdy od školky, která zavírá za minuty tři.

Poo-Pourri - moje zkušenosti a tipy
Tohle je poněkud delikátní záležitost. Ale přiznejme si, že zápach z toalety není to, co chceme, aby návštěva vnímala jako první. Nebo i ten, kdo s námi sdílí domácnost... Tenhle sprej představuje řešení, a to ze škatulky více než snadné. Stačí ho před použitím nastříkat do záchodu a pak už postupovat jako obvykle. Rozdíl poznáte až později. Domovem se rozvoní vůně - a nic než vůně. Zaujala mě jeho mléčná barva a konzistence. Pro sprej jsem doma našla navíc další využití. Používám ho do koše na plenky. Je silný, takže ho stačí stříknout na jeho okraj, odkud se vůně line ještě dlouho a přebije všechno v okolí. Můžete ho použít třeba na "osvěžení" odpadkového koše, který čeká na toho, kdo ho vynese.
PS: Aplikovatelné i do nočníku!

Přírodní osvěžovač vzduchu Saloos - moje zkušenosti a tipy
Řeklo by se: obyčejný osvěžovač vzduchu, ale já ho používám jako vzpruhu na soustředění. Citrón totiž skvěle nabuzuje. A pročišťuje vzduch. Tenhle přírodní sprej navíc pomáhá i při infekcích dýchacích cest, takže se vám bude hodit právě teď, když je Česko na prahu chřipkové epidemie. Často s tímto sprejem od české značky Saloos prostříkám celý byt, když vím, že přijde návštěva unavená z dlouhé cesty. Tohle ji povzbudí úplně stejně jako radostné objetí na přivítanou.