Spinká jako zázrakem? Revoluční přístroj v otázkách a odpovědích

14.11.2016 21:40

Narazila jsem na to už asi ve třech diskuzích, kde maminky řeší nejrůznější „stylovky“, třeba kočárky Joolz nebo doplňky Elodie Details. „Jak funguje, co je to zač?“ Babyshusher. A tak aby nemusely pátrat dál, zjistila jsem pro ně všechno o tomhle přístroji, který si neklade menší cíle než se stát revolucí v dětském spinkání.

O co jde?

Je to malý, oranžovobílý přístroj, který vydává uklidňující bílý šum, na který miminko nejčastěji reaguje klidem a spánkem.

Proč ho mít?

Protože nemusíte zapínat sušičku, vysavač, digestoř nebo delfíní šplouchání, ale přímo určenou speciální pomůcku. I já jsem se občas uchýlila k tomu, že jsem Mimie zapnula bílý (nebo také rytmický) šum třeba v aplikaci, ale mám ráda speciální pomůcky, a tak se mi tahle líbí. Děťátko se uklidní, rychleji usne, prostě to funguje. Vzpomínám si i na jeden rozhovor s někým slavným (omlouvám se, ale na jméno si nevzpomenu), která řešila, proč jim miminko v krutých letních vedrech dokonale usínalo. Protože pouštěli dennodenně větrák! Aniž by do té doby cokoliv slyšeli o bílém šumu.

Jak ho používat?

Šup s ním do postýlky, kolébky nebo do kočárku. Tak do 50 centimetrů od hlavičky vašeho miminka. Zvukové „vlny“ musí ukazovat na miminko, hlasitost by měla být taková, aby zaujala i brečící miminko. Nebojte, že by miminko nějak rozrušila, opravdu má spíše uklidňující efekt. Navíc na rozdíl od nejrůznějších šumících medvídků nebo telefonů dítě nerozptyluje pohledem. A klidně ho dejte k miminku i preventivně.

Jaké má výhody?

Je malý a skladný. Nemusíte složitě nastavovat a přemýšlet (a přiznejme si, že když dítě pláče, tak máme opravdu myšlenky trošku mimo a přemýšlivost jeden na minimum), jaký režim zvolit. Stačí navolit hlasitost.

Co mě zaujalo?

Že ho můžete přes www.babyshusher.cz na 30 dní vyzkoušet a pak případně vrátit. Že neplatíte poštovné. Že je testovaný a doporučený pediatry. A samozřejmě i maminkami.  

Co teď?

Zahrajte si o něj. Do komentáře pod článkem napište důvody, proč by měl být Babyshusher zrovna váš. Nezapomeňte uvést svůj e-mail!! V neděli 20. listopadu pak soutěž uzavřu a vyberu jednoho výherce, který revoluční přístroj dostane.

Soutěž o BABYSHUSHER

Dárek pro Stellinku- Babyshusher

Alena 20.11.2016
Máme měsíční Stellinku, která každý večer hodiny plače a nemůžeme jí uklidnit. Jako pro každou maminku je velmi bolestivé, když vidí sve miminko, jak pláče a je neklidné, proto bych si moc přála, aby naše Stellinka byla konečně klidne a spokojene v noci spící dítě. Věřím, že Babyshusher bude fungovat.

Re: Dárek pro Stellinku- Babyshusher

Míša 23.11.2016
Dobry den, vas prispevek se mi libil nejvic, ale chybi tady e-mailova adresa, muzete mi ji prosim poslat, at se muzeme domluvit na poslani darku? Vyhravate!
Misa

Re: Re: Dárek pro Stellinku- Babyshusher

Alena 23.11.2016
Dobrý den, mam obrovskou radost. Dekuji mnohokrat. Zrovna vcera jsem opet propadala depresi, cely den a vecer jsem ji nemohla uklidnit. Posílam mailovku alenkabb@seznam.cz. Moc se těšíme

noční buzení

Markéta 16.11.2016
potapecka@seznam.cz Moje malá moc nespinká. Vlastně vůbec. Vstávám k ním i 17x za noc, už se mi z toho ztrácí mléko.

Babyshusher

Žaneta Veselska 15.11.2016
S Babyshusher name velke plány mohl by tu dlouho zůstat s námi:-) Teprve se to rozjelo Theem to začalo:-) veselska.zaneta@centrum.cz

Babyshusher

Žaneta Veselska 15.11.2016
S Babyshusher name velke plány mohl by tu dlouho zůstat s námi:-) Teprve se to rozjelo Theem to začalo:-)

Babyshusher

Pavla H. 15.11.2016
Proč právě já?? Nevím jestli mám větší právo či nárok než ostatní,ale moc bych si ho přála.Mám doma 14-ti denní miminko. A toto vypadá jako splněný sen každé matky,která bojuje s uspáváním svého pokladu.Vím,že jsem teprve na začátku a vše nás ještě čeká,ale o to víc si myslím,že bysme tento zázrak využily :)

Oranžový kouzelník

Marie Hejsková 15.11.2016
Vůbec jsem netušila,že něco takového existuje...takže po hodinovém uspávání mimíska na ruce ho řvoucího pokládám,kradu dcerce pastelku z ruky...už hulákají oba...a začínám psát...Milý Ježíšku,jooo asi by se mi fakt hodil... :-) majahejskova@centrum.cz

Babyshusher

Miroslava vosicka 15.11.2016
Krásný den přeji, když byla Viktorka malá pouštěla jsem vysavac, fakt dobře to zabíralo, zkoušely jsme i digestoř,fen ale nej byl vysavač,jenze ten si nesbslim do kabelky. Tohle je opravdu praktické,moc by se hodilo pro druhého mimiska :) Mirka (Tami.sara@seznam.cz)

Babyshusher

Veronika Dobrovolná 15.11.2016
Potrebuju ho vyhrat. Musim ho vyhrat! Mam dve malinkate deti a vazne bych se po temer ctyrech letech rada konecne vyspala :D ! Existuje lepsi duvod? :/

Přidat nový příspěvek