Soukromá vsuvka aneb co se děje u nás doma? Tohle byl ale nabitý týden...

17.01.2016 22:15

Znáte taky ten pocit, kdy můžete a chcete utrácet, ale v obchodech se vám nic nelíbí a nezkusíte si ani jeden svršek? Tak přesně to se mi stalo včera. Marně jsem bloumala po obchodech, nákupní slina zůstala asi na parkingu a tak jsem si domů nakonec odnesla jen domácí leginy. A já přitom potřeboval top a lyžařské kalhoty. Příští týden se chystám do Beskyd a na lyže se postavím po třech letech. Když nebude další příspěvek na blogu, znáte důvod...

Ze života blogující matky


Užíváme si sníh! Mimie miluje bobování ve Stromovce. Tahá i fotí tatínek.

Moje kamarádka se odstěhovala do Saudské Arábie, kde bude dělat zdravotní sestřičku. Tuhle odvážnou holčinu jsme vzaly naprosto nestylově do dětské herny s kavárnou - Králík v rádiu - kde ale vznikla myšlenka se těmhle podnikům podívat na zoubek. Test (doufám) někdy v dohledné době na BABYBISTRO.cz.

Mimie trochu klátí rýma, malinko pokašlává a tak špatně spí. Zároveň jí rostou stoličky, takže drží dobrovolně novoroční detox. Dnes však překvapivě snědla třetinu řízku. S radostí se nechává tahat na bobech, ale nerada chodí v nových sněhulích. Ty jsem sehnala během pěti minut, kdy jsem jen doběhla do obchodu v Kladně, vykřikla její číslo bot, vrátila se zkusit jí je do auta a zaplatila.

Co jsme dělaly v Kladně? Zavítaly jsme ke kamarádce, která má měsíční miminko, a mně se zase vybavily ty chvilky, kdy jsem si připadala nestabilně, netušila, co bude za hodinu, zda se vyspím alespoň půl noci v kuse a zda Mimie stačí mléko. Teď ta raubířka vyšiluje, když nemůže sama dělat ťápy ťáp, takže při každém zasunutí do fusaku v kočáru řve tak, že si dělníci v Poldovce myslí, že se rozezvučely poplachové zvony.

S ostatními blogujícími maminkami jsme si ve Feedo střihly skvělé školení týkající se SEO. Moc ráda jsem všechny tyhle inspirativní holky zase viděla. I děti to zvládly skvěle a nechaly nás načerpat nové myšlenky a postupy.


Mimie na školení krmila chlapečka sušenkami...

Troška kultury - zašla jsem s kamarádkou do kina na Padesátku a dost se zasmála. Dočetla jsem knížku PS od Ani Geislerové, kterou mám moc ráda. Oboje doporučuji.

Mimochodem, další fotky ze soukromí najdete na mém instagramu.

Pro časopis Kondice píšu o kosmetice, takže si nezapomeňte koupit nové číslo. Díky tomu jsem vyrazila na worshop Vichy k uvedení nového make-up Dermablend, který je naprosto fantastický. Dnes jsem ho poprvé vyzkoušela a říkám si: kde jsou mé kruhy pod očima?


Tiskovka Vichy odhalila malý zázrak. Tenhle make-up je vážně vysoce korekční.

Mám spoustu práce, takže využívám každé (skoro) volné chvilky a pracuji na maximum. Pro iDNES.cz třeba chystám článek o gastrotrendech.


Neděle, odpočinková snídaně.

Nemilé věci - kontrola u zubaře po dvou vytržených osmičkách. Stále nemůžu otevřít pusu natolik, abych do ní strčila celé rafaello. Rozkousnuté mě neba.