Slavné české matky. Která ukazuje na Instagramu svoje děti?

30.09.2015 09:00

Chcete nahlédnout do soukromí slavných maminek? Instagram rovná se ideální možnost. Žádný bulvár, žádné nechutné sledovačky. Matky pustí jen tolik, kolik samy chtějí. Některé populární Češky postují své ratolesti pravidelně, další zveřejní fotku dítěte čas od času. Plus vám prozradím, u které z nich omrknete i tělo sexy tatínka.

Karolina Kurková
karolinakurkova
    Příspěvky (2,190)
    Sledující (358k)
    Sleduji (295)

Sladké tajemství, že čeká nový přírůstek, oznámila topmodelka Karolina Kurková právě prostřednictvím sociálních sítí. Na fotkách se pyšní těhotenským bříškem i synkem Tobinem. Spokojená rodina žije v New Yorku, Karolina často postuje i záběry z dovolených po celém světě. Včetně své domoviny.

Simona Krainová
@simonakrainova
    Příspěvky (1,209)
    Sledující (76.7k)
    Sleduji (559)

Tomu se říká pořádná dávka odhaleného soukromí. Modelka a momentálně také vytížená herečka Simona Krainová se s dětmi ukazuje před spaním, na pláži, při jídle, zkrátka všude. Záběry z Prahy, kde žijí s Karlem Vágnerem, střídají dovolenkové lokace. Simona samozřejmě zveřejňuje i pracovní snímky, třeba z focení kampaní.

Dara Rolins
@dararolins_vermi
    Příspěvky (1,000)
    Sledující (148k)
    Sleduji (673)

Dara střídá pracovní příspěvky se soukromými. Často se fotí s partnerem - raperem Rytmusem - i s dcerkou Lolou. Na Facebooku vydává každou neděli svůj soukromý seriál Ze života Dary. Slovensky hovořící zpěvačka žije převážně v Česku, proto je v mém výběru.

Michaela Ochotská
@michaelaochotska
    Příspěvky (133)
    Sledující (9,633)
    Sleduji (36)

Novopečená maminka Michaela Ochotská je ochotná sdílet soukromí i s vámi. S manželem, tenistou Tomášem Berdychem, sdílí něžná vyznání v podobě tenisových míčků ve tvaru srdce, stejně tak i ruce všech členů jejich malé rodiny během líného nedělního rána. Sem tam fotku s kočárkem Joolz střídá snímek v plavkách, ať už s dítětem, nebo bez. Několikaměsíční chlapec se jmenuje André.

Alena Šeredová
@alenaseredova
    Příspěvky (583)
    Sledující (214k)
    Sleduji (433)

Synové Louis a David, sem tam jejich tatínek (nový, či biologický), to je instagramový profil Aleny Šeredové, která je dlouhodobě usídlená v Itálii. Díky tomu nechybí fotky na pláži v plavkách, s talířem krevet nebo při fandění na fotbale.Hana Soukupová
@hana.soukupova
    Příspěvky (55)
    Sledující (381)
    Sleduji (95)

Česká topmodelka má zatím nejméně sledujících. Škoda, o soukromí se dělí poměrně ochotně, věřím, že jí díky fotkám se synem nebo manželem určitě brzy přibudou.

Eva Herzigová
@evaherzigova
    Příspěvky (233)
    Sledující (66.3k)
    Sleduji (302)

Pohodové snímky z pracovní sféry střídají záběry z privátního života. Topmodelka, která září už od revoluce, vám děti ukáže především při výjimečných okamžicích jako jsou třeba rodinné oslavy.

Tereza Maxová
@terezamaxova
    Příspěvky (301)
    Sledující (10.9k)
    Sleduji (151)

Rodinné fotky zveřejňuje Tereza Maxová, která se věnuje převážně své nadaci, výjimečně. Když už, tak se na nich směje s celou rodinou - třemi dětmi a mužem Burakem.

Andrea Verešová
@andreaveresovaofficial
    Příspěvky (647)
    Sledující (30.8k)
    Sleduji (120)

Tvář večírků raději ukazuje své outfity než děti. Mezi fotkami z přehlídek, společenských akcí a záběrů z letiště se její ratolesti objeví jen sem tam.

Jeden tatínek navíc!
Leoš Mareš
@leosmares
    Příspěvky (657)
    Sledující (163k)
    Sleduji (193)

Leoš Mareš, milovník nejrůznějších hashtagů, pustí své dva syny před svůj fotoaparát zřídkakdy. Většinou se ukazuje sám, nebo s nějakou slečnou po boku.

Zdroj všech fotografií: Instagram, veřejný profil osobností

Mimochodem, budu ráda, když budete sledovat i můj Instagram. Jsem @babybistro_cz