Říjnové "MUST HAVE"

02.10.2015 19:02

Oživte svůj podzimní šatník. Říjen si žádá jediné - odvahu! Nebojte se kombinovat styly, každý kus se může nést ve znamení jiného trendu. Tady jsou kousky, kterým bych já rozhodně neodolala.

Pončo

Jako indiánská babička si rozhodně připadat nebudete, na to vsaďte svou nejmilejší kabelku. Ideálně se navíc vyvarujte béžové, pískové a šedé, která by mohla prérijní vzhled evokovat. Modré tóny na ponču jsou svěží a originální.

Burberry Prorsum 1 695 eur, Burberry London 695 eur, Talitha 1 910 eur

Džínové sedmdesátky

Možná si ještě budete pamatovat, jak jste je nosila "v originální době". Džíny zvané zvonáče, dole pěkně rozšířené. A vůbec nemusí být plísňové. Pokud s nimi zamíříte na kancelářské křeslo, volte raději tmavé barvy.

Victoria Beckham 280 eur, Stella MacCartney 245 eur, Lindex 899 Kč

Boty

Kdyby jeden kousek měl být originální, ať jsou to boty, za to se přimlouvám. Dandy boty v pánském stylu jsou letošní "must have" číslo jedna. Možná jste je viděla na ulicích už loni, takže kdo si je pořídil, je o krok napřed.

Baťa 2 199 Kč, Gabor 3 219 Kč, Marni 560 eur

Plus něco navíc!

Tiffany má novou, fantasticky přitažlivou, kolekci. Prsteny či řetízky Modern Midas inspirované architektonickými skvosty doporučuji už teď zapsat na přání Ježíškovi.

 

Zářijové "MUST HAVE" jsou tady

Přeji jen ty nejkrásnější nákupy!