Proč už jsem dva měsíce nenapsala ani řádku?

27.02.2017 16:39

Velké přiznání hned na úvod – napsala, jenže ne na blog. 

Pořád s chutí píšu do Kondice, spolupracuji s Feedo, řeším MAMAblog roku (už 2.ročník), a tak na blog není prostor. Prostě se věnuji komerčním věcem a projektům. A mrzí mě to, protože blog byla moje láska, a ty se nezanedbávají. Navíc pořád cítím, že jsou někde v mozkových šuplících zasunutá témata, která vám chci zprostředkovat, která třeba i někomu dlužím, a o to víc jsem naštvaná sama na sebe, že si nedovedu priority přerovnat.

Ale to neznamená, že je s blogem konec. Že byste měli odlajkovat můj Facebook nebo přestat sledovat můj Instagram. Neee, proboha, nedělejte mi to, prosím. Možná když to napíšu takhle veřejně, tak to bude mít větší váhu: ale já brzy zase něco pro vás napíšu. Vážně. 

Za tu dobu jsem zažila se svou holčičkou spoustu fantastických věcí, byli jsme s rodinkou na horách v zahraničí, strávili jsme dny ve skanzenu i na pouti, šli jsme na divadélko a… Už bych si vážně potřebovala psát poznámky. Blog je můj virtuální deník, a tak ještě jednou slibuju, že ho zase začnu udržet při životě. 

Zdraví vás líná matka Míša a aktivní Mimie (jéé, ta kdyby toho napsala tolik, co toho nakecá...)