Příští zastávka: Dětská planeta. Ukončete výstup a nástup, lístky nekupujte, ale vyhrajte

29.10.2016 20:17

Hledáte program na příští víkend? Odleťte s dětmi na jinou planetu.

Dětskou planetu. Pochopitelně. Je to veletrh hraček, her a dětských potřeb, kde už můžete omrknout dárky k Vánocům. Ať už ze stálic, které se nikdy neomrzí, nebo z absolutních novinek.

Aby bylo vybírání příjemnější, děti zabaví speciální program, třeba s oblíbeným prasátkem Pigy nebo kouzelníkem. Nebude chybět divadélko (tam se určitě potkáme, protože Mimie ho miluje ve všech podobách), kabaret (ve vší slušnosti, nepochybně) nebo vystoupení mistrů světa v tanci (taky se vrtíte i při Star Dance?). Bezpečnému pohybu v provozu se naučí na dětském dopravním hřišti. Hudební vystoupení si připravila Nelly Kailová nebo skupina Lollipopz. Popletení cestovatelé Fríďa a Píďa vezmou děti ve svém představení na cestu kolem světa. Užít si můžete i dobrodružnou honbu za pokladem se skřítkem Planetkou. Zážitků však bude mnohem více.

Festival Dětská planeta

Mezi vystavovateli nebudou chybět největší hračkářství na trhu, včetně pražského Hamleys, hlavního partnera veletrhu. My byly v pobočce na pražských Příkopech už několikrát, je nepřehlédnutelná. A prý stejně taková bude i expozice na veletrhu. Tenhle pojem („expozice na veletrhu“) nezní zrovna přitažlivě, takže vám radši rovnou prozradím, že půjde o velký hrací a prodejní autobus.

Dětská planeta navíc zažije jednu evropskou premiéru -  představení stavebnice Light Star. Ta pracuje s konceptem generacemi prověřeného lega, které pozvedá na novou úroveň. Svítící kostky plně kompatibilní s těmi klasickými jsou zajímavým oživením hlavně pro starší děti.

Že tam musíte být? To naprosto chápu! Proto jsem pro vás připravila soutěž o vstupenky na Dětskou planetu. Zahrajte si o 5x základní vstupné pro 2 osoby (děti do 14 let mají vstup zdarma).

Soutěžíme do úterý 1. listopadu do 12:00, ještě ten den vyberu tři výherce, kteří správně odpověděli na soutěžní otázky a obdrží vstupenky. Stačí napsat do komentáře pod mým soutěžním statusem na FCB (a být fanouškem FCB Blog Babybistro).

Jak se jmenuje kouzelnický kamarád prasátka Pigy, které provede děti doprovodným programem?

a) Jirka Novák
b) Olda Hadaš
c) Jirka Hadaš

Nápovědu a aktualizované informace o programu najdete na webových stránkách www.detskaplaneta.cz

Tak ještě jednou připomínám: DĚTSKÁ PLANETA, na Výstavišti v Praze - Holešovicích v termínu 4. až 6. listopadu.

Míša a Mimie, která to tam zřejmě nadšením zboří