Obrazem: Co se stalo u nás v červnu

29.06.2016 20:59

Mrkněte na 13 fotek, které vám prozradí, co jsme my dvě s Mimie dělaly v červnu.

Začnu pěkně od začátku měsíce. Mimie zůstala doma s babičkou a já se vydala do Říma. Jen na dvě noci. Hotel byl maximálně stylový (což z fotky rozhodně nevynikne, ale přece sem nebudu dávat koupelnu a záchod), hned u Španělských schodů.

Samozřejmě jsme s drahým nemohli minout klasické památky - jako třeba Kolloseum.

Fronta ve Vatikánu byla děsivá. Varovali nás předem. Zamluvili jsme si raději oficiální prohlídku s průvodcem, která umožní přeskočit řadu. Omrkli jsme i výhled ze svatopetrské baziliky.

Na fontánu di Trevi jsme vyrazili v noci, i tak tam ale byly tisíce lidí.


A návrat do reality... Stelli zažila jednu nepopulární věc, a to očkování. Tentokrát příušnice atd. A tři dny teploty.

Zaháněly jsme je spolu na zmrzlině.


S kamarádkou a její holčičkou jsme vyrazily (spíš omylem) na zahájení fotbalového mistrovství do Žlutých lázních. Tohle byl pěkně nezvládnutý marketing! Kachniček tam bylo podstatně víc než návštěvníků. Když Anna K. řekla: "Konečně zatleskalo sedm lidí místo pěti," nežertovala.


Další kulturní akcí byl předčasný začátek prázdnin v Jatka78. Hudba, workshopy s bubny, divadlo... Mile alternativní odpoledne!

Mimie si užívala bubnování, jen si vzala jiný hudební nástroj. Překvapilo mě, že ho sama překřtila na vajíčko.


Poslední víkend v červnu, ten pěkně rozpálený (alespoň sobota), jsme s rodinkou vyrazili na Máchovo jezero. Do stejného hotelu jako loni - tady je o tom článek, protože Port v Doksech je vážně baby-friendly. Mají venkovní i vnitřní bazén, takže jsme v nich byli pořád naložení.

Taky jsme piknikovali v trávě, dobroty jsme koupili ještě v Praze ve Wine Food Marketu.

Večerní procházka u jezera byla příjemně osvěžující a den zakončující.

Červen završilo milé setkání blogerek, které zorganizovalo Feedo. Děti řádily ve Fun Parku Žirafa, jen tam na ně bylo příliš větších dětí. Prostě konec roku a školní výlety... My maminky jsme aspoň popovídaly o životě i blogování.


Budeme v něm samozřejmě pokračovat i v červenci, tak se připojte třeba na můj Instagram, kde jsou (většinou) jiné fotky než tady. A napište mi, budu vás sledovat taky! Ať má tohle léto šmrnc!

Míša a Mimie