Nové a krásné. Kočárky pro rok 2016

07.01.2016 00:54
Poohlížíte se po kočárku? Jste tu správně. Zapátrala jsem, které kočárky budete zaručeně chtít. Že nečekáte miminko? Nevadí. Tyhle nejnovější modely kočárků pro rok 2016 stejně omrkněte. Jen tak, pro radost.

Největší inovace, to je Austlen a jeho kočárek Entourage. Uveze víc kilo, než unesete vy. Pojme rodinný nákup, kufry, dvě děti i všechny hračky na pláž včetně lehátka. Přesto pořád zůstává stylový, městský a moderní. Představu o tom, co dovede, si určitě uděláte z obrázků sami. K dispozici je (bude) v černé a modré barvě za 850 dolarů.


Španělská značka Babyhome Vida ukázala fotky kočárku, který se do ulic rozjede až v květnu 2016. Co je na něm unikátní? Zipový systém. Zipem snadno uvolníte celé sedadlo a strčíte ho do pračky. Rychle a pohodlně, to je jejich trik. Připravte si asi 380 dolarů.


Hitem značky Mountain Buggy pro rok 2016 bude určitě kočárek Cosmopolitan Geo provedený v šedočerné kostce v elegantních liniích. Ven si s ním vyjedete nejdříve na konci března.


Druhý update Mountain Buggy směřuje ke kočárku Nano a pro rok 2016 není nikterak převratný, spíše kosmetický. Kočárek je pořád skvělou volbou na cesty díky své kompaktnosti a bezpečnostním bodům.


Oblíbená značka Mutsy uvádí pro rok 2016 nové barvy kočárků v kolekci Evo a Igo. Jsou v jemných neutrálních barvách v tlumených tónech jako je šedá nebo běžová. Zdobí je jednoduché kožené prvky. U Mutsy si vyberete zvlášť podvozek a zvlášť korbičku. Dohromady je pořídíte asi za 469 euro.

Německá značka Gesslein představila městský kočárek na rok 2016 - F4 Air z bílé kůže s modrými prvky. Určitě ho ocení všechny moderní městské maminky. Stojí asi 813 euro.


Není to sice model pro rok 2016, ale je to ten nejnovější, který má v nabídce oblíbený anglický Maclaren. Golfky v limitované edici Spitfire k padesátiletému výročí jsou vojensky strohé, přesto krásné jako vojáci v uniformách RAF. Je to limitovaná edice, tak si pospěšte. Stojí 425 liber.


Mamas & Papas® Armadillo Flip XT zní sice strašně komplikovaně, ale je to inovovaný model kočárku - této v Anglii tuze populární - značky. Hádáte správně, jde tady hlavně o barvu.

Kočárek Recaro Easylife pro nastávající rok se pyšní lehkostí a snadným skládáním. Za dostupných 195 dolarů s ním bude život vážně pohodlnější.

Teutonia se svým kočárkem Be You Elite pro rok 2016 ukázala nové barvy. Dominantní je tmavá - hnědá, šedá, modrá i černá. Podvozek a kolečka prozařuje bílá. Připravte si asi 1100 euro. 


Kočárek Redsbaby má pro rok 2016 model Bounce, stojí 600 dolarů a vypadá velmi moderně. V téhle značce kočárku prý vozí svoje dítě Kim Kardashian.


Hooodně se očekává uvedení kočárku GB Pockit, který si zaslouží místo v Guinessově knize rekordů pro nejmenší kočárek. Samozřejmě při složení. Na jaře si s ním už můžete vyjet po Letenské pláni.


PS: I u Stokke jsou v očekávání. Kočárek Scoot dostane na jaře podvozek jako od Formule 1 a stylový závodnický proužek.

Bude se vám líbit:

Nejstylovější kočárky, které budete milovat

Přebalovací taška ke kočárku? Nuda, kupte si tuhle kabelku

Letní doplňky ke kočárku

Trendy hnědá kůže u kočárků