Nejstylovější kočárky. 10 kousků, které budete milovat (jako své dítě)

16.07.2015 10:57

Máte se vy sladit s kočárkem, nebo si vyberete takový kočárek, který zapadne do vašeho stylu? Kočárek je vlastně jako letní šaty. Budete ho vybírat stejně důkladně, ale zároveň ho budete nosit každý den.

Našla jsem pro vás 10 trendy kočárků. Kočárky v limitovaných edicích, nejnovější modely kočárků pro rok 2015 i takové kočárky, které budou stylové navždy.

Barvy přicházejí. Přesně tak. Letošní sezóna si žádá barevné kočárky, zajímavé vzory i námořnické pruhy. O barvách vědí své i u značky iCandy. Smlsnete si na borůvkové, nebo malinové?

Oblíbený kočárek Bugaboo přichází s další limitovanou edicí pro rok 2015. Po Andym Warholovi ukazuje i Holanďan Van Gogh, že jeho díla nemusí viset jen na zdi. Kvetoucí větve mandlovníku zdobí hedvábnou sluneční stříšku i fusak. Očekávejte neočekávané. Kdyby to slavný umělec věděl, chtěl by se znovu narodit.

Kočárky Mima se pyšní jedinečným vzhledem i komfortem. Vybrat si můžete z mnoha barevných variant. V Hollywoodu je prý po nich teď velká sháňka. Že by šance na další pobočku pro Malvík?

Vyrážíme na barevnou jízdu. Kočárky Quinny můžete mít v netradiční variantě a procvičit si tak geometrii i barevnou typologii. Kočárek Mama and Papas v limitované edici Urbo2 Atticus má geometrický motiv větší, ale pozornost upoutá úplně stejnou.

Hartan se spojil s módní značkou S´Oliver a společně představili zajímavý kousek. Nečekejte extrém, ale zajímavé prvky, které budete na jiných kočárcích v parku těžko hledat.

Joolz, mladá holandská značka, vstoupila do sezóny 2015 s kočárkem Geo Mono. Základní linie si Joolz drží stále stejné, přidal však několik ozvláštnění - jiná kolečka nebo vykrojení hluboké korbičky.

Když se spojí návrhář Jeremy Scott a populární značky Cybex, nemůže vzniknout žádná nuda. Exkluzivní kolekce kočárku je sice už nějaký ten pátek k dostání, pokud se však stanete hrdou majitelkou, slibujeme, že budete u vás ve čtvrti jediná, kdo v něm vozí své dítě.

Vedle sebe zaparkovaly dva limitované kousky, hvězdy vycházejícího kočárkového nebe. Mouintain Buggy Urban Jungle ukazuje ve své luxusní kolekce pro rok 2015 dva evergreeny - proužky a kohoutí stopu. Který si vás získá?

Oblíbený Maclaren se letos spojil s irskou návrhářkou. Orla Kiely svůj ikonický design přenesla na lehoučké golfky. Tohle je kočárek, který si budete chtít pověsit na zeď místo oblíbeného obrazu!

 

Přiznejme si to. Výčet stylových kočárků by nebyl úplný bez Stokke. Jestli po něm toužíte celým srdcem, ale přesto chcete být ve vašem "Beverly Hills" jedinečná, mám pro vás řešení. Puntíkatý Stokke Scoot. Jeden stylový set udělá z kočárku rázem originál, který by rád vozil i Brandon Walsh.