Nejlepší kočárky pro rok 2016, druhý díl (to budete koukat!!)

02.03.2016 14:15

Kočárky pro odvážné maminky i ty, které hledají nadčasové kousky. Já snad začnu chtít další vozidlo (nebo dítě??!).


Strašně moc se mi líbí kočárky Egg. Kdybych teď měla dítě, myslím, že po něm sáhnu. Třeba kombinace Gun s metalic rámem s možností sourozeneckého nebo dvojčátkového kočárku vypadá skvěle. Stejně tak i zelený kočárek s hnědou kůží. Žhavým kandidátem na objev roku pak bude barva Espresso s hnědou kůží.


Speciální edice kočárku OYESTER 2 Citi s bronzovým rámem je fascinující! Jsem ráda, že výrobci jdou do nenápadných a neutrálních barev, které ovšem mají tolik šmrncu, že by ho čeští politici mohli odebírat snad i za peníze daňových poplatníků.

Nádech, výdech! Tenhle kočárek nerozdýcháte, dokud ho nepotlačíte! Tedy pokud je vaším stylem Rock, konkrétně Diesel Rock. Nasaďte džíny, koženou bundu a vyplujte do ulic. Bugaboo ukázal, že v něm je vždycky něco navíc! Bugaboo Bee3 by Diesel Rock pro ro(c)k 2016 by měl mít promo na letních festivalech, nemyslíte?


Můj milovaný Joolz má novou limitku, Day Discovery. Skvělá nadčasová barva a fantatsické provedení jako vždycky, to stojí za vyzkoušení, ne?


První díl - nejlepší kočárky pro rok 2016, limitované kolekce i vychytané novinky, je tady

Xlander má novou kolekci na rok 2016. Kočárek v nadčasové barvě a jednodušším deisgnu má nafukovací kola a dítě si do něj můžete usadit v obou směrech. Pohledem k sobě, ale... Až nebudete chtít, aby váš miláček věděl, že jste si koupila dva kopečky zmrzliny, můžete ho na chvilku otočit po směru jízdy. Třeba kočárek X-Cite v odstínu Berry Red vypadá velmi svěže (a když ho dítě zapatlá borůvkovou, nebude to tolik bolet). Koupíte na babypoint.cz.


A další krasavec, možná ne tak nový. Quinny Yezz je ovšem extra zajímavý kočárek, který jsem objevila v nabídce Feedo.cz. Je tak lehký a kompaktní, že ho snadno přehodíte přes rameno, když ho nepoužíváta a potřebujete mít obě ruce volné. Váží jen pět kilo, takže takový menší jezevčík.A končíme jednou neotřelou kočárkovou službou, kterou jsem náhodou objevila. Bugaboo Bee3 je speciálně uzpůsobený pro rodiče, kteří často létají. Teď si ho navíc můžou jen půjčit, když jedou na dovolenou, a to konkrétně na mybabystore.cz.