Nejkrásnější novinky pro miminka, batolata i větší mazlíky

30.03.2016 14:10

Chytá vás jarní nákupní mánie? Našla jsem krásné novinky, které vás určitě budou inspirovat na vašich cestách do obchodů.

Elodie Details Bedouin Stories, nová kolekce 2016
Elodie Details je značka, kterou miluji. A její kolekci Bedouin Stories ještě víc.Třeba deky z bambusového mušelínu nebo dudlík jsou zároveň smutným znakem, že už nemám doma miminko a bohužel je  nepotřebuju.

Bedouin Stories Elodie Details nová kolekce 2016

Fantastická je hudební hračka Moon Balloon, která vydává bluesové melodie. Co u mě ještě najde upotřebení, tak je úžasný bryndák s rukávky.


Tmavá autoSedačka, která vyhrála prestižní designovou cenu Reddot award 2015, bude ozdobou vašeho auta. Je od skandinávské značky BeSafe a je ve dvou variantách - jako sedačka pro dítě do čtyř let a jako vajíčko pro miminko. Obě snadno nacvaknete na základní bázi. Hledejte je pod názvem iZi Modular a iZi Go Modular (ta pro miminka).

Autosedačka Izi Go modular


Nuk má novou lahvičku, která kombinuje klasický tvar úzké láhve s praktickým širokým hrdlem. Je tak přirozeně tvarovaná pro čelist, měkká jako prso a navíc zabraňuje kolice. Neznám lahvičku, která by měla tolik plus. Navíc je na ní krásné srdíčko. Koupíte ji pod názvem Nuk First Choice Plus New Classic (to je ale složité...).


Když jsme u těch lahviček, tak Canpol Babies má protikolikovou láhev Haberman. Je unikátní v tom, že je savička je neustále vyplněná pokrmem bez ohledu na úhel naklonění láhve. Odděluje pěnu a vzduchové bublinky od mléka, takže je dítě nepolyká a netrpí tak na koliku. Myslím, že tohle bych jako maminka s miminkem ocenila!

Lahvička Canpol Haberman
Jenže naše krasavice už jí sama. Vaše taky? A miluje lego? Tak to se od něj určitě nechce odtrhnout ani kvůli tomu, aby si šel/šla dát oběd. Speciální stavebnicové nádobí dětem vlastně umožní oboje - hrát si i jíst.

Otázka je, jestli zrovna po tomhle i touží rodiče. Ale někdy to za klid v rodině stojí. Nádobí je navíc kompatibilní s Lego Duplo. Hledejte pod názvem Placematix, za různé ceny podle typu.

Lego miska na jídlo Placematix
A odskočíme od jídla. Máme tady dva dětské parfémy Les Chics od Suavinex pro malé slečny i minipány. Jemné, voní po citrusech (mandarinka a citron v "pánské" verzi, pomerančové květy v té holčičí). Honem musím uspořádat nějaký dětský večírek, abych měla důvod ho koupit.

Parfém pro miminko - holka Petit Chic Parfém pro miminko - kluk Petit Chic
Zima ještě neskončila, to si přiznejme, že občas na procházce pěkně promrzneme. Zahřívací polštářek Travelino zahřeje vás i dítě. Třeba ruce v kapse, nebo prohřeje záda. Pátrejte na www.lassig-fashion.cz.

A ještě jedna vychytávka do spokojené rodiny. Jsou to designové židličky Nuna Zaaz, které koupíte na babypoint.cz. Jídelní židlička má nosnost až 100 kg, takže když váš mazlík "trochu" přibere, nic se neděje.

Jídelní židlička Nuna Zaaz

Dost dobře vypadají také lehátka od stejné značky.

Tento olej jsem vám už ukázala na mém Facebooku, ale určitě si zaslouží pozornost ještě jednou. Mažou se s ním dásně miminka, když ho trápí prořezávající se zoubek. Dají se s ním potřít i tváře. Je od značky Saloos.

Vím, o oblečení už jsem psala (článek o všem, co je pro děti na jaře v obchodech, je tady, plus tady odkážu ještě na nejkrásnější kočárky pro rok 2016 - limitované edice a mimořádné kolekce), ale neodpustím si vám na závěr ukázat, co nabízí Gant pro děti. Je to totiž mimořádné povedená kolekce i pro ty, co nevlastní jachty.

Kolekce Gant pro děti na jaro 2016
Vzhůru do obchodů, potkáme se tam, Míša a Mimie