Nejkrásnější adventní kalendáře. Beauty pro maminky, s hračkami pro děti

29.11.2017 23:11

Zatímco ještě před pár lety jsme mohli jedině vylupovat trochu ztuženého tuku ve tvaru vločky (obarveného nějakým tím éčkem), dneska si každý den do Vánoc můžeme vyndat leporelo, pleťovou masku nebo nový lak na nehty. Tyhle adventní kalendáře mě vážně baví! 

Už jsem vám říkala, že pracuju nově ve Story? Dělám tam kosmetickou redaktorku a jedním z témat v aktuálním čísle (upalujte si ho koupit na stánky, ať víte co je nejen u celebrit nového) jsou adentní kalendáře. Ty beauty. Jenže časopis není nafukovací - škoda - a tak mi řada fotek beauty skvostů zůstala. A když jsem přidala ještě ty nejkrásnější odpočítávadla pro děti, máme tu přehlídku těch nejkrásnějších adventních kalendářů pro rok 2017.

Přiznávám, tenhle bude dělat radost mojí holčičce. Ještěže neumí číst. I když ještě frčí v Lego Duplo, tyhle drobnosti z dílny Lego Friends jsou lepší než ta nejlepší čokoláda. Nebo alespoň zdravější. Ještě ho stihnete objednat za 499 Kč.

Jestli bych si měla vybrat jen jeden adventní beauty kalendář, chci tenhle. Od Clarins za 3300 Kč. Baví mě pečující produkty, ale třeba i ten náramek. Ježíšku, nemohl bys přijít dřív? A s tímto?

Tenhle stírací los je tu pro každého, kdo si přeje od Ježíška víc peněz. Já ho koupila svému muži, aby mu nebylo líto, že já mám, Stellli má a on nemá. Tak třeba bude mít víc peněz. Za 250 korun.

Tentokrát do toho Nivea pěkně šlápla. Uvnitř se skrývají miniatury, se kterými si vystačíte celou dovolenou, třeba je uvnitř i "nedostatkový" mini lak na vlasy nebo mini deodorant. Čekání na Ježíška bude radost s typickou Nivea vůní. A jen za 600 Kč.


Adventní kalendář Playmobil

Tenhle adventní kalendář od Playmobil jsem chtěla ještě dřív, než jsem plánovala mít dítě. Veverky, zajíčci, prostě zvířátka, to je roztomilost sama. Víc druhů, asi 550 korun.

Kdyby Popelka věděla, co je adventí kalendář, šla by do obchodu pro tento. Look fantastic. Připravte si libry a jeďte do Londýna. Bude vás pak těšit ještě dlouho po Vánocích, protože slouží třeba jako šperkovnice. A jízda pokračuje...


 


Svačiny zajištěny po celý advent! A zdravé, žádné cukroví. Moc se mi líbí tenhle nápad od Hami, kdy jsou skleničky a kapsičky zastrčené v kalendáři za 489 Kč.

 


Miluju červené koule od Lindt! A taky si dobře vzpomínám, jak jsme si jednou s kamarádkou nadělily tyhle kalendáře od Lindt, a měly z toho větší radost než z dárků o pár týdnů později. Motivů je na trhu víc, takže vybírejte podle svého nejkrásnější svědomí a vědomí.

Jedna z mých nejoblíbenějších značek je L´occitane. A ten tentokrát překvapil. Má v nabídce hned dva kalendáře. Vážně bych se nemohla rozhodnout, který chci víc. Všechny produkty, které tam jsou, bych si pak vzala na dovolenou, miniatury se vždycky těžko shání. Mikuláši, přijď prosím s tímto kalendářem... Jedno s jakým.

To je produktů, že?

 

Douglas kalendář jsme si s už s kolegy ve Story vyloupali. Zaujala mě nejen cena (899 Kč je víc než přijatelná) i obsah. Za mě bodují hlavně sheet masky, na které nedám dopustit. Pozdravy do Douglasu!

Zamlsejte si - oblíbená Milka je jen za 130 korun. Já ho sem dát musela, pochopte, protože Milka je prostě jen jedna. A já už chci být na horách!

Já vím, že už jsem jednou tvrdila, že zrovna ten jeden jediný kalendář děsně chci. Ale tenhle, ten mít přímo musím! Lancome je značka, která mojí pleti dokonale sedne. Parfém Black Opium jsem dlouho používala. Není co řešit. Jen si pro něj dojet do zahraničí...

 


Jestli milujete laky na nehty a další zkrášlovadla a moc nechcete utrácet, tohle  by mohla být vaše volba. Předkládám vám ho hned v několika variantách (ale ještě sjeďte níž, je tam toho víc).

Tenhle londýnských bych vybrala asi já, připadá mi originální.

Jestli máte doma teenagerku, už víte, co jí strčit do punčochy. Tilly kalendář koupíte třeba tady za 700 Kč.
 

 

 

Párkrát jsem měla od Crabtree and Evelyn krém na ruce nebo sušenky. Jestli tenhle skvost kombinuje oboje, zjistíte sami. A jestli ne, nevadí. 

Kdo zná kosmetiku Revolution, už teď si říká, že konečně ví, o co si napsat předčasnému panu Ježíškovi, tedy panu Božskému. Nebo sobě samotnému. Líbí se mi, že nejde o žádné mini miniaturky. Tady si z vánoční nabídky Revolution vážně vyberete.

Na každý den jeden adventní příběh. To se bude během čekání na Štědrý den krásně usínat... Sladké sny dětem přivodíte za 460 Kč.

 


Z kalendáře Kiehl´s se raduje nejedna blogerka. Nemám ho. Ale to neznamená, že bych ho nechtěla. Ale spíš vám řeknu, co je uvnitř, kdybyste ho chtěli vy. Anebo neřeknu. Za 1990 Kč to odhalíte sami.


Tenhle adventní kalendář jsem objevila až když jsem dohledávala ceny pro ty, co jsem měla vytipované. A rázem zalitovala, že už jeden máme. Jak už jsem psala, Stelli teď miluje koně, takže by se jí určitě líbil taky.  Navíc zvířátek Schleich máme doma už několik, takže ten by to jen doplnil. Stojí 749 Kč.

Na závěr jeden zimní skvost. Sephora adventní kalendář zaujme už od pohledu. Tohle je prostě zimní pohádková říše, nemyslíte? Letošní advent prostě bude krásný!

Na Vánoce se těšící Míša a Stelluš