Nechte se omámit. Nejkrásnější kosmetika letošního jara

11.02.2016 21:27

Letošní jaro vás okouzlí kosmetika, která je tak krásná, že ji ani nebudete chtít uložit do kosmetické taštičky, ale spíš vystavit do vitríny. Zamilujte se se mnou do dokonalých produktů, které jsou klenoty kolekcí pro jaro 2016.


Lancome přišel na jaře s něčím tak sladkým, že budete chtít vykrást cukrárnu v Paříži. Netradiční retro-futuristické produkty s malůvky na vašich tvářích vymalují něžné barvy. Právě jsem ušetřila za letenku do Francie. Kosmetika pro rok 2016 - kolekce jaro/léto, nejkrásnější kousky

Kosmetika pro rok 2016 - kolekce jaro/léto, nejkrásnější kousky

Parfém Moschino vás přiměje okamžitě suspendovat uklízečku. Před Vánocemi vládl parfumeriím jejich medvídek, na jaře to bude sprej, který vypadá jako úklidový prostředek. S čističem na okna má společnou jedinou věc - svěžest.

Kosmetika pro rok 2016 - kolekce jaro/léto, nejkrásnější kousky
Guerlain má svoje malé černé nejen v podobě parfému, ale také jako lak na nehty. Alespoň co se týče tvaru. Barvy jsou daleko rozmanitější. A ty lesky jsou taky k nakousnutí, uznejte.

Elizabeth Arden už vás chce zahrnout slunečním bronzem. Jejich lesky, třeba ten s netradičně fialkovým podtónem, nebo oční stíny sálají teplem a letní voňavou atmosférou. Musím okamžitě na dovolenou!!!


Clinique chce, aby se vás každý dotýkal. Jinak si nedovedu představit jediný důvod, proč by dělal tak sexy odstíny – a navíc v tak smyslných krabičkách. Z jedné strany je sladká emulze a z druhé vysoce hydratační balzám.


Lush vás omyje modelínou, která hraje všemi barvami duhy. Je veganská, ekologicky zabalená, a celkově taková jiná. Voní po sladké vanilce, heřmánku a povzbuzujících citrusech.


Chanel má kolekci LA Sunrise, se kterou si budete vážně připadat jako seriálová hvězda. Ten nejfantastičtější modrý stín doplňuje ještě dokonalejší fialkový. A tu tvářenku si budete chtít spíš zarámovat, než ji používat. Barevné stužky budou skvěle působit namíchané. Haló, pojďte k mamince!

DKNY a legendární jablíčka, tentokrát ve verzi Be Electric. Kdo je někdy neměl, ať zvedne ruku. Tak třeba já. Ale letos, letos po nich určitě sáhnu. Obzvlášť když jde o pěkně šťavnatou limitku.

Kosmetika pro rok 2016 - kolekce jaro/léto, nejkrásnější kousky

Yves Saint Laurent se chtěl vytáhnout. Tohle jsou tak báječné barvy, které evokují jaro, že si nedovedu představit, že bych je do června nevypotřebovala. Jen tu krabičku si schovám…