Listopadové "MUST HAVE"

04.11.2015 16:58

Trochu se nám ochladilo a tak nemůže být listopadové must have lehounké lněné, ale pěkně zahalující. Pokud se tedy nechystáte do Dubaje... Přízemní mrazíky mi vyhledávání pořádných zachumlávačů usnadnily.

Podzim is coming! A letos bude pěkně černobílý!

Mám ráda důležité "skorozimní" kousky jako jsou kabáty, boty nebo čepice v neutrální barvě. Nezáleží pak na tom, jestli si vezmu červenou sukni, černé kalhoty nebo světlé džíny. Vždycky mám jistotu, že nebudu vypadat jako kolotočářka. Naopak - sladěná a vkusná navzdory mínus desíti. Letošní podzim proto rozhodně doporučuji pořídit si:

Teplé boty

Na procházkách s kočárkem můžete slevit z výšky podpatků, ale nikdy ne ze stylu. Do přírody navíc zvolte pořádně huňaté a teplé boty, protože nemá smysl pro krásu trpět.

Jimmy Choo 1 050 euro, Ugg 210 euro, Sorrel 150 euro

Kabát nebo bundu

Dokud neuhodí mrazy jako ze země Santa Clause, můžete si obléknout lehčí vlněný kabát. Nebo nasadit tenkou parku s kožíškem, pod kterou vyberete výrazný svetr.

 

Woolrich 699 euro, Rag and Bone 800 euro, Salomon 1 569 euro

Doplňky

Nepředstírejme, že je nám teplo, když máme uši červené jako po návratu ze sauny. Radši si navlékněme stylové čepice. A samozřejmě také delší rukavice a hebounkou šálu. Rozhodně se přimlouvám za vlnu.

Stella McCartney 160 euro, Missoni 120 euro, Maison Margiela 550 euro


Všechny kousky seženete v obchodě My Theresa.