Žít Vary. Jak plní pražské povalečky cíle?

08.07.2016 10:11

Prý proč máme cílů 50, když je to 51. ročník. No to je vlastně pravda! A tak přidáváme pár skutků, které stojí za prozkoumání: jít na pláž, jíst v Pupppunku a dopřát si alespoň pár minut klidu ve vířivce.

Procházka na kolonádě

Oplatková procházka na promenádě

Jsme naprosto strašné, nebo spíš strašně vytížené, takže náš plán denně dodávat jeden až dva reporty, co se tu děje, je naprosto nereálný. Sice ráno u dlouhé snídaně komentuje, že náš plán na den bude: pohodově snídat, pak se pohodově přesunout taxíkem, pohodově si nechat udělat pedikúru, pohodově si sednout na film a pak si dát pohodově skleničku, nakonec se to vyvrbí úplně jinak. A slovo pohodově jde úplně z hlavní do vedlejší role. Mnoho herců by o podobných šoupačkách mohlo vyprávět… Protože se vždycky stane něco mimořádného, co nás donutí zrychlit („Pane řidiči, tou jednosměrkou by to vážně nešlo?!), začít jednat nebo si zase odepřít to pohodové courání po kolonádě. Volný čas odbíjí minutová ručička, nikoliv ta hodinová.

Piknik ve Varech

Piknik před Thermalem. Už jste někdy drželi šampaňské nohou?

A co se teda stalo tak mimořádného? Třeba se při líčení v Douglas seznámíte s krásnou dámou, která nemá ráda animáky, a tak vám na něj dá lístky. Shodou okolností je to natáčení plovárny s Markem Ebenem a Charliem Kaufmanem… A pak z té thermalové továrny na krásu vyjdete s rudou pusou a copánky a to, že s vámi něco mimořádného provedli, neříká jen náš pocit, ale i lidé okolo, takže nás zastavují, chválí, fotí, chtějí rozhovory… No dobře, jen jeden, ale rovnou do Kmenů ve Festivalovém deníku. Miluji Vary, protože tohle se může stát jen tady! Takže už chápete, proč píšu až teď?

 

Finlandia Bar na kolonádě

Dáte si kokos s kokosovou vodkou? Já jo!

Náš lázeňský balíček jsme si sice ještě nestihly aktivovat, na bazén zasněně koukáme zpovzdálí, trháme si vlasy, že se na toho Kamzíka zase nedostaneme (no dobře, Luci moc ne), taky do Becherova muzea bychom chtěly jít (no dobře, Luci taky moc ne)… 

Matej Mináč a Zuzana Mináčová v akci

Luci právě fotí velká hvězda - Zuzana Mináčová (vlevo ještě její syn Matej)

Ale pár cílů v projektu „Žít Vary“ splněno. Thajská masáž, pět filmů, pedikúra (místo těch zvětšených prsou, že, ale aspoň s rybičkami gara ruffa), výstava Třeštíkových fotek (vypátrat přes google street view, který balkon je jeho, je samozřejmě trochu nepohodlnější než to vygooglovat), piknik před Thermalem se sklenkou šampaňského, kafe v neznámém podniku (Republica Coffee, dobře, už i Lukáš Hejlík o něm napsal, tak se to možná nepočítá), dvě kafe za den (nereálné, to bychom usnuly už v jedenáct, takže tak tři až čtyři), proniknutí na nějaké nedostupné místo (Plovárna s Ebenem, Nespresso Lounge), oplatka, drinky v kokosu… Jsme tak v půlce a ještě tu budeme dvě noci, takže plán se nám solidně naplní i v dalších dnech.

Špatné zprávy: na Möet párty jsme se zase nedostaly, Bartošku jsme nepotkaly, Geislerku už vůbec ne, a jak říkám, toho Kamzíka prostě asi nedáme.

Procedura s rybičkami Gara Ruffa

Pedikúra s rybičkami gara ruffa

Hotel Ambiente

Náš pokoj, sladce romantický
Pohled na Karlovy Vary


Vary jsou v létě stejně nejvíc! Foceno z lounge v Thermalu.

Procházka na kolonádě

Lucie a její sexy návrat z pikniku si nenechali ujít žádní karlovarští fotografové
Účes od Douglas

Účesy z Douglas - napůl punk, napůl Marilyn.
Účes od Douglas

Elegantní kráska Luci - její cop okouzlil kolonádu.
 

Natáčení na plovárně s Markem Ebenem

Typická karlovarská scéna - početná delegace (13 kameramanů, čtyři producenti...) zahajuje svůj film.
v Nespresso Lounge

Kafíčko a pózička v Nespressíčku.

 
Vřídlo je venku
Vřídlo je venku!
 
 

Dvě pražské povalečky s oplatkou u pusy Míša a Luci

PS: Luci vymýšlí další cíle, prý potkat nikoho nepotřebuje, ale dostat takovou nabídku na filmovou roli… A ještě by nebyl špatný cíl: Koupit si kabelku Longchamp, tu modrou přes rameno, s velkou sponou, no prostě tu jednu jedinou konkrétní, kterou jsme včera zahlédly. Chápete, že jo. 

PS2: Jdeme na kafe, nebo usneme.

PS3: Jo a filmy, tak těch jsme viděly pět.

PS4: Nevíte, kde je ten Bartoška??

Dáte si kokos s kokosovou vodkou? Já jo!