OMG, křičí ona, jsme vážně tam. V novinách. Jen my a copy

09.07.2016 15:04

Jsme šprtky. Přesně takové, které sedí v první lavici a žalují: „Pančelko, Mareš zase líbá jinooouu!“ Prostě úkoly plníme svědomitě a pilně – a to až tak, že o nás píšou jiní. Konkurence. Festivalový deník.

Pupppunk před Puppem

Pupppunk před Puppem - skvělý jazykolam, skvělé jídlo.
Dortíky v Puppu

A Pupp podruhé, tentokrát uvnitř a s dortem.
 

Naše zkrášlující procedury v Douglas (rudá pusa byla mnohokrát) sklízí úspěchy, hlavně zacopánkované účesy, které se dostaly do KVIFF Kmeny. Luci vykřikla OMG, jak se podivila, že to vážně vyšlo.

 

Hezky to ta novinářka napsala, a ani z nás neudělala takové pipiny, jak jsme čekaly. Však si to představte, někdo chce po vás rozhovor na téma: copánky.  

(Předchozí zážitky jsou tady!)


Copánkování v Douglas. Pupp potřetí.
 

Pop-up Sasazu

Drinky a dávka Asie v provizorním, ale o to víc úžasném Sasazu

Jinak je naše povalečské plnění úkolů plodné. Jen tak průběžně si fiktivně představujeme, že jsme Marilyn nebo Audrey Hepburn (musíte vidět náš Instragram, abyste pochopili), reálně jsme si dopřály pár drinků (jo, ty zaúkolované „longáče“) v Sasazu (2 úkoly v jednom), pak taky ve Finlandii, tam jsem hodila párkrát nohou (to byl ten tanec, ale já vážně neslibovala nic víc), tláskaly dortíky v Puppu (hořké zklamání, poprvé mi nechutnal), vypily půl litru šampaňského a podobné množství kávy – ha, a teď to vypadá, že tady jen jíme a pijeme. Jste tak na 45 procentech pravdy… 

Pupp-pu-pi-du.

A další hvězda stříbrného plátna - Audrey snídá u Tiffanyho.

Filmy jsme si taky nějaké viděly (i dost divné, třeba dokument o německém herci, který toužil osahávat kameramana).

Konečně jsme tam skočily!

Musela jsem spálit kalorie z půlnoční prasárničky - halušky před odpadkovým košem.

Konečně jsme si dopřály pár lázeňských procedur v trepkách a županech, vykoupaly se v bazénu a prohřály ve vířivce. Zdrbly číšníka (nešlo o úkol) a nenašly bar Public Interest, kde jsme se chtěly vetřít na guest list s tím, že jsme první německé koproducentky maďarsko-slovinského seriálu o vrahovi, který jedl jenom makronky.  

Budeme prý v knize. 

Další pokračování naší povalečské jízdy vyjde nejen na blogu, ale i knižně. Přesně tak, zase nás odchytil nějaký fotograf, že ty naše pózičky nutně potřebuje zvěčnit. Přísahám, vážně tu nechodíme nahé a prsa jsme taky neukázaly!

Bublinky nám stoupají do hlavy tak moc, že musíme sundat klobouky.

Vary milující (a vás taky) Míša a Luci

PS: Doma prý přežívají.

PS2: Postrádám Geislerku, kamzíka, Bartošku a zmrzlinu. HELP!

Pupp-pu-pi-du alias Marilyn