Balíme k moři. O tomhle vám musím říct

14.09.2016 15:15

1.       Kam jedeme?

Na Sardinii, a jsem, alespoň podle popisů hotelů, připravená na dětský ráj. Ne v jednom, ale ve spoustě hotelů jsem objevila vychytávky jako: kočárek přistavený hned na recepci, restaurace pro děti, kde je jeden kuchař stále připravený vyhovět dětským chutím, nonstop služba pediatra, povlečení s oblíbenými hrdinou vašeho potomka, animační program s Mášou a Medvědem, extra domek u pláže vybavený pro kojící maminky, brouzdaliště s plavčíkem navíc, hlídání od 4 měsíců, koutek, kde si děti mohou kdykoliv vzít bio jídlo, křupinky, kaše… Chápete to? Já ne. Tak sledujte náš Instagram a uvidíte, jestli je taková i realita. @babybistro_cz (https://www.instagram.com/babybistro_cz/)

2.       Co balíme?

Spoustu vychytávek. Jednou z těch, která mě opravdu zaujala, je mini balení kosmetiky s žirafou Sophii. Jasně, tou designovou hračkou, kterou cucalo vaše batole. Čtyři nejužitečnější výrobky se prodávají v parfumerii Fann v balíčku „starter kit“, obsahují krém na obličej, tělové mléko, dětský olej a gel na vlasy a tělo. A já jsem z nich nadšená. Hlavně z příjemných, přesto „nevnucujících se“ vůní, neuvěřitelně dobré vstřebatelnosti a snadné roztíratelnosti.

Další specialitou jsou nové hračky do letadla. Vždycky se snažím sehnat drobnosti, se kterými se však dá hrát nějaká hra, tzn. Nejen plyšák. Tentokrát s námi pocestuje malá farmářka od Playmobil, která má u sebe kravičky. Přidali jsme taky příhody pejska Jojo, moc se mi líbí ilustrace, a doufám, že to na dvouhodinou cestu bude stačit.

3.       Co využíváme?

Chytré seznamy ke stažení, kde jsou všechny věci, které na dovolenou potřebujeme. A tak snad nic nezapomeneme..

Míša a Mimie, které se už neskutečně těší na moře

PS: Dům máme samozřejmě maximálně zajištěný, fakt.