Babyshower z Pařížské aneb nejluxusnější dárky pro miminko

03.09.2015 14:14

Představte si, že jdete na oslavu narození malé princezny. Co tak přinést za dárek, aby maminka (Kate) a tatínek (William) nemuseli předstírat, že mají radost z třetího nočníku a bodýčka ve velikosti 50? Našla jsem pro vás kousky, které využijete třeba tehdy, až bude rodit šéfka vašeho manžela. Exkluzivní dárky od nejlepších návrhářů, pro které budete muset do Pařížské nebo do Paříže (a sama si tam taky něco pěkného pořídit).


Se stříbrnou lžičkou v puse se může miminko narodit, nebo ji může dostat od vás. Dárky od Tiffanyho jsou stylové a v zahraničí není výjimkou, že jednu pěknou lžičku dostává miminko ke svému narození na památku. Koupíte ji za 150 dolarů. Bonus? S legendární modrou taštičku budete vykračovat domů vy!

Chůva, ehm pardon, vlastně maminka, si jistě užije báječnou klokanku značky Gucci. Zapomeňte na okoukaný černý Babybjorn, když můžete mít tohle. Navíc jde krásně sladit s kabelkou ve stejném provedení (tedy pominu-li toho růžového ptáka nebo co to tam je).

Nikde nejsou botičky Dior tak populární jako v Česku. Paroubkovic slávu už asi nepřekonají, ale až se holčička za pár let uvidí na fotkách, řekne si se zalíbením: "Od koho asi jsem dostala tak úžasné balerínky?"

Miminkovsky jemné (královské) vlásky si zaslouží jen tu nejlepší péči. Vyberte stříbrný stylový kartáček a hřebínek Lake House, který bude radost používat. Vsadím se s vámi, že se s ním občas přečísne i maminka!


Není lahvička jako lahvička. Hvězdné miminko přece nemůže pít jen tak z nějakého obyčejného Aventu (koupeného v Ondálku). Okouzlující sady má v nabídce Armani, Dior i Hugo Boss. Vlastně tak záleží jen na tom, v jaké značce nejčastěji potkáváte jeho rodiče.

Stejný případ je i dudlík. Pro "rockové" baby se bude skvěle hodit dudlík Ed Hardy, malý elegán si užije raději pocumlání s něžným Diorem.

 
Ani oblečení nemusí být špatná volba. Co třeba rozkošnické šatičky Roberto Cavalli nebo kašmírová bundička od Diora pro malou princeznu, líbila by se novopečeným rodičům?

Pokud jste fanoušky dua Dolce and Gabbana, tak v jejich baby nabídce najdete i rozkošně malinkaté plavky. Jestli je v Buckinghamském nebo jiném paláci bazén, věřte, že si miminko určitě poprvé zaplavčí v této nádheře.

 

Podzim se blíží a tak se miminko potřebujete zachumlat do luxusu. Co třeba fusak Roberto Cavalli?

Usínat pod obyčejnou dekou by byl hřích. Ale pod dečkou Fendi to půjde jedna báseň. Je určená speciálně pro děti, takže očekávejte extra měkkost.

Pokud chcete zůstat u něčeho "menšího", zapátrejte v Pařížské po exkluzivní dětské kosmetice. Třeba Burberry má v nabídce baby parfém a Bvlgari zase skvělá mýdla.

A nakonec dárek pro maminku, že zvládla porod. Luxusní balíček Esta Romi zaručeně rozežene "depku" z nočního vstávání.