10 stylů letošního léta. Modely pro mámu&dceru

16.07.2015 21:34

Stylová, stylovější, nejstylovější. Nejvyššího stupně dosáhnete s několika kousky oblečení a bot, které vás i vaší dceru vyšvihnou do stylingového nebe. Až vás na pískovišti potká Františka Čížková, vzteky obleče dirndl a odstěhuje se do Bavorska.


10. Džínovina
Džínovina ve všech odstínech blue se nosila i na přehlídkových molech. Ale kdo by neměl v šatníku džíny? Ty si vyberte přesně podle typu své postavy. Ale taková džínová košile, ta ukáže, že umíte nad šatníkem přemýšlet. Litr kafe a surfujte do noci, dokud nevyberete ty nejlepší.


Pro vás: Only, 999 Kč
Pro ni: Lindex, 314 Kč

9. Espadrilky
Úplně vás vidím. Za kočárkem kráčíte pohodlně, žádné kymácení na podpatcích a zasekávání se mezi kostkami. A i tak vypadáte fantasticky. Stejně jako vaše dítě. Espadrilky jsou synonymem letošního obutí. I přes letní kaluže se bude skákat tak nějak líp.  


Pro vás: Toms, 1499 Kč
Pro ni: Chanel, info o ceně v obchodě

8. Dlouhá skládaná sukně
Skládaná sukně vlaje na všechny směry, když kráčíte rozžhavenou ulicí. Vaše dcerka se ten den odmítá válet na pískovišti, protože ji má i ona. Rozevlátou, lehounkou. A v ní se prostě hodí být za romantickou vílu. Dopřejte si dávku romantiky nejen v kině.

Pro vás: Givenchy, vážně to chcete vědět? (pssst, 1290 euro)
Pro ni: Benetton, info o ceně v obchodě

7. Květiny
Růže, frézie, slunečnice, petrklíč... Kolik jich zvládnete vyjmenovat? Rozmanité podoby všech kytic světa jsou na topech, plavkách, šortkách a vlastně všem, co dovedete vyjmenovat. Slibuju, že s květy na oblečení vás nerozhodí ani zmeškaná nízkopodlažní tramvaj na opuštěné zastávce.

Pro vás: Dolce Gabanna, 625 euro
Pro ni: Molo, 30 liber

6. Gladiátorky
Já vím, jsou to boty, které můžou vypadat lacině. Ale taky sexy. Připravte se na patřičnou dávku pozornosti, pokud řemínky dosáhnou ke kolenům. A pokud až nad ně, zastavíte i kropicí vůz. Už tu byly loni, ovšem letos sahají daleko výš. V dětské verzi vsaďte raději na umírněnost.

Pro vás: Miu Miu, info o ceně v obchodě
Pro ni: Joyfolie, info o ceně v obchodě

5. Ovoce
Kdybyste ze všech kousků ovoce, které potkáte na šatech v obchodech, udělala ovocný salát, nestačil by vám ani ten mega hrnec, ve kterém primátor vaří vánoční polévku. Ananas, banán, citrony... Hezky pěkně podle abecedy vyzkoušejte každý šťavnatý kousek, který sundáte z ramínka.

Pro vás: Markus Lupfer, 290 euro
Pro ni: Lindex, 299 Kč

4. Indián
Hu-hu-hu-hu-huuu. Ne, fakt nejede vlak, to jen řve indián, že dýmku míru s vámi vykouří pod jednou podmínkou. Když přijdete oblečená stylově. Třásně, jemná kůže, vestičky, peříčka, výšivky. A fakt je využijete i jinde než u ohně.  

Pro vás: Miu Miu, 370 euro
Pro ni: S´Oliver, 18 liber

3. Sedmdesátky
Možná jste je zažili v plné síle na vlastní kůži, možná je to pro vás retro. V létě 2015 si je ale můžete užít znovu. Rozevlátě, bohémsky, do zvonu, vyšívaně.


Pro vás: Chloé, 880 euro
Pro ni: Billie Blush, 34 liber

2. Metalické boty
Troje boty na léto, to není moc, nemyslíte? Třetí pár, který se usadí ve vašem botníku, budou boty v metalických barvách se strukturovanou gumovou podrážkou. Bronzové, zlaté, stříbrné, na platformě nebo nízké, s kamínky nebo bez, tady špatně nešlápnete.

 

Pro vás: Baťa, 1399 Kč
Pro ni: F and F, 399 Kč

1. Černobílá geometrie
Připravte si pravítko s ryskou a tužku jedničku. Matikářka by zaplesala, kolik si toho ještě pamatujete. Čtverec, hranol, a jasně, tohle je přece mnohoúhelník. Trend letošního léta pro milovnice černé je černobílá s nejrůznějšími vzory. Ideální na topy a kalhoty.

Pro vás: F and F, 329 Kč
Pro ni: Epic Threads, 365 Kč

Nesmutněte, pokud doma řešít piráty a Planes. Příště taky něco vymyslím. A nebude to kostým na maškarní.