11 báječných adventních kalendářů. Letos bude čekání na Ježíška jiné

18.11.2015 12:53

Zapomeňte na tu papírovou příšeru s plastovým odlitkem zaplněným čímsi, co je spíš jako obarvený a oslazený tuk. Ale nějak si to líné čekání zpříjemnit musíme, ne?

Protože adventní kalendáře miluji, našla jsem pro vás naprosto fantastické kousky, se kterými bude čekání na Ježíška utíkat vám i vašim dětem.

Nejlepší adventní kalendáře 2015

Mixit patří k mým oblíbeným značkám, ráda od nich zkouším nejrůznější tyčinky nebo tubusy plné zdravého zobání, a tak mě potěšilo, že i oni si vzpomněli na Advent. 24 malých dobrot zaručuje zdravou svačinu před obdobím zaplněným, kdy břicha nezaplní nic, co by mělo kalorické hodnotu menší než 1000.
www.mixit.cz,  595 Kč

Adventní svíčka ve skleničce v barvě zimní bavlny hoří 36 hodin. To znamená, že si každý den můžete užít asi hodinu a půl jemné vůně. Nebo ji zapálíte jen na pár minut a na Štědrý večer to pořádně rozsvítíte?
H and M, 249 Kč

Čtyřiadvacet kosmetických radostí pro milovnice pečujících a dekorativních produktů, to je Alessandro kalendář. Ukrývá laky na nehty, odstraňovače kůžičky, krémy na ruce a další vychytávky pro péči o nehty.
Alessandro, 1375 Kč (koupíte třeba na www.douglas.cz)

Papírové krabičky zaplňují pyramidky plné voňavých čajů od The English Tea Shop. Ty zase spolu s vodu naplní váš ranní adventní šálek chuťovou explozí. Bonus navíc - kostky můžete zrecyklovat, třeba do nich zabalit pralinky nebo jimi ozdobit stromeček.
The English Tea Shop, 241 Kč

Přelepovací samolepky na okno vás budou bavit. Můžete je nalepit na okno najednou a postupně sloupávat, nebo je třeba otáčet proti a tím naznačit, kolik Adventu už čas ukousnul. Dají se uschovat i na příští rok.
www.lepeeto.cz, 151 Kč

Světem milované svíčky Yankee Candle vám letos můžou vonět každý den. Vsadím se, že s nimi budou návraty domů daleko příjemnější... Byt vždycky zůstane provoněný ještě z předchozího dne.
Yankee Candle, 499 Kč

Ještě jednou se vrátím k čajům. Tohle je adventní kalendář, který si můžete vzít třeba i do práce a užívat si s ním čekání na vánoční dovolenou. Zalít si šálek dobrého čaje, navíc každý den jiného, je taková malá nenápadná radost. Na stole zaujme i klienty a třeba hned navážete snadněji řeč.
Sonnentor, 81 Kč (koupíte například v Country Life)

Pokud u vás bývá Mikuláš štědrý, tak děti určitě nadchne adventní kalendáře plné drobných hraček. Něco jako kinder vajíčko každý den. Vybírat můžete z nabídky Lego, Lego Friends, Playmobil nebo třeba Schleich (jasně, to jsou ta zvířátka, která vypadají jako prav).

Mimochodem, tady jsou nejlepší dárky pro muže k Vánocům. Já totiž nikdy nevím, co těm chlapům vybrat. A říkala jsem si, že jste na tom možná stejně.